• #SprzątamyDlaPolski

• Dbanie o czystość i stan zieleni w otoczeniu naszej małej ojczyzny powinno być i jest dla nas ważną sprawą.

Dlatego było nam niezmiernie miło przyłączyć się do akcji, która jest wyrazem świadectwa współczesnego patriotyzmu i dowodem na to, że patriotyzm może również przybierać kolor zielony. Sprzątaliśmy, sadziliśmy rośliny, a wcześniej wykonaliśmy plakaty z okazji Dnia Ziemi.

• My w akcji charytatywnej "Szkoła Wrażliwych Serc"

• Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szkoła Wrażliwych Serc”.

Najpierw obejrzeli film pt.,,Lette". Następnie wolontariusze z SU przypomnieli najmłodszym o celu projektu Mary's Meals.

W klasach przygotowano kolorowe plakaty, których celem było propagowanie idei fundacji.

W ramach projektu klasa 6 wraz z wychowawcą p.Brzozek zorganizowała przedstawienie pt. ,,Życie i twórczość Wisławy Szymborskiej". Oprawę artystyczną umiliły występy taneczne najmłodszych uczniów.

Łącznie zebraliśmy 186,10 zł. Kwota ta została przelana na konto fundacji Mary's Meals Polska.

Dziękujemy wolontariuszom z Samorządu Uczniowskiego oraz uczniom biorącym udział w przedstawieniu. Wiemy, że włożyliście ogrom pracy w wykonanie tego projektu!

Fundacja Mary's Meals